Hype4
Tworzę strony internetowe grafikę do druku oraz prowadzę szkolenia
Moje ostatnie realizacje
1
Magnum / Algida / Druk
2
Stand-Up Polska / Plakat / Druk
3
Europe-Mountains / Projekt www
Mam 11 lat doświadczenia w branży internetowej
Robię projekty które się wyróżniają. Strony internetowe oraz całe kampanie, wirusowe lub standardowe. Wszystko jest możliwe, jeśli wrzucimy wyobraźnie na wyższy bieg. Zajmuję się dźwiękiem (muzyka / lektorzy) oraz edycją video na potrzeby internetu. Współpracuję z utalentowanymi rysownikami, montażystami i fotografami, nie ma więc dla mnie zadań niemożliwych.

Innowacja jest wciąż możliwa, a ci, którzy stoją w miejscu zostają z tyłu. Nie zawsze chodzi o to by tworzyć rzeczy "szalone". Raczej o subtelne elementy sprawiające, że strona staje się wrażeniem, które spełnia pokładane w nim zadanie.

Robiłem projekty na potrzeby takich firm jak Renault, Constans PR, Discipline MG, Nestle, Pilsner Urquell, UPC, MotoKariera, Algida, DHL, GlaxoSmithKline, GPEC i Agus.
logotypy
Materiały audio i wideo na potrzeby internetu
szkolenia Wykonuję również animowane filmy i prezentacje ilustrujące produkty lub usługi, które samodzielnie udźwiękowiam. Tworzę muzykę na potrzeby stron internetowych, reklamy oraz jingle. Współpracuję z profesjonalnymi lektorami.

Kliknij by obejrzeć przykładowe wideo wykonane i udźwiękowione przeze mnie

Prowadzę szkolenia dla firm i agencji PR
Mam wieloletnie doświadczenie zarówno w klasycznych metodach promocji w internecie (portale społecznościowe), jak i w Marketingu wirusowym. Przeprowadziłem wiele skutecznych kampanii, zarówno dla dużych firm, jak i prywatnych projektów. Zakres szkolenia obejmuje informacje o podstawowych metodach promocji firm lub produktów w internecie, oraz rozbudowaną część dotyczącą promocji Fan Page w serwisie Facebook. Do szkolenia dołączona jest prezentacja, zawierająca najważniejsze informacje w skondensowanej formie. Podstawową wersję prezentacji pobrać można tutaj: Jak prowadzić Fanpage na Facebooku (PDF) . Skontaktuj się z nami mailowo, w celu zakupu pełnej wersji niniejszej prezentacji, bądź jeśli chcesz zamówić szkolenie.
Skontaktuj się
hype@hype4.com
+48 695 687 808 (10-18 CET)
Skontaktuj się